Magdalena Sławicz

Witam serdecznie na stronie Mojego gabinetu.

Jestem fizjoterapeutką i masażystką z tytułem magistra fizjoterapii. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jestem także instruktorem Nording Walking w Szczecinie. Pracuję również w przedszkolach i żłobkach prowadząc grupową gimnastykę korekcyjną oraz indywidualną rehabilitacje.

W 2011 uzyskałam tytuł licencjata w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu wydział zamiejscowy w Szczecinie o specjalności fizjoterapia. Odkąd rozpoczęła się moja przygoda z rehabilitacją, systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i praktykę zawodową.
Podążając dalszą drogą i zamiłowaniem do rehabilitacji zaczęłam studia podyplomowe w Poznaniu Terapia manualna tkanek miękkich a także podstawy integracji strukturalnej w oparciu o taśmy anatomiczne, terapie punktów spustowych oraz masaż tkanek głębokich.

Moim celem jest promowanie zdrowego trybu życia poprzez prowadzenie zajęć rekreacyjnych oraz szeroko rozumianą rehabilitację.
Zajmuję się profesjonalną rehabilitacją, która odbywa się zarówno w gabinecie jak i w domach pacjentów.
Do każdej terapii podchodzę w sposób indywidualny ponieważ mam świadomość, że każdy Pacjent wymaga szczególnej opieki.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.
Zapraszam więc Państwa do zapoznania się z moją ofertą, która pomoże zregenerować siły oraz uzyskać sprawność fizyczną i psychiczną.Scan0004

Scan0005

Scan0006

Scan0009

Scan0012

Scan0011-002

Scan0008

Scan0007